Про blago.invest

Інститути спільного інвестування (інвестиційні фонди) є одним з найбільш популярних, надійних та зручних способів капіталовкладень і отримання пасивних доходів, із мінімальними затратами часу та без зайвих зусиль.

Інвестиційний фонд blago.invest – це інститут спільного інвестування, зареєстрований Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку України (НКЦПФР), що діє у відповідності до вимог Закону України «Про інститути спільного інвестування».

Управління активами та повний супровід діяльності фонду здійснює ліцензована НКЦПФР компанія з управління активами ПрАТ «ПРІНКОМ» (КУА). Послуги по операціях з цінними паперами фонду надає ліцензована депозитарна установа ТОВ «ОНІКС-ІВА». Щорічний зовнішній аудит фонду проводиться незалежною аудиторською компанією – ТОВ АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ГАЛИЧИНА-АУДИТСЕРВІС».

У 2023 році blago.invest провів емісію (випуск) власних інвестиційних сертифікатів – це цінні папери, які засвідчують право власності інвестора на частку в інвестиційному фонді та право на отримання дивідендів. Обсяг емісії становить 1.4 мільйони інвестиційних сертифікатів,  номінальною вартістю 100 грн за один сертифікат, що складає 140 млн грн.

blago.invest – зручний, надійний, прибутковий та високо ліквідний інструмент, за допомогою якого можна інвестувати у будівництво цілих житлових комплексів і мікрорайонів на заході України та стабільно отримувати пасивні доходи (дивіденди).

Фонд інвестує у будівельні проєкти провідної будівельної компанії з Івано-Франківська – blago. За більше ніж 20 років діяльності компанія blago трансформувалися з девелопера на urban tech company. Зараз blago реалізує понад 10 масштабних будівельних проєктів.

Інвестиції спрямовуються у будівельні проєкти, котрі перебувають в активній стадії реалізації та у яких фонд blago.invest є співвласником, із часткою не менше 10% статутного капіталу.

Як співвласник фонд інвестує кошти у будівельні проєкти під проценти. Такий підхід забезпечує наперед прогнозовану дохідність інвестицій. Грошові кошти інвестуються у будівництво, з умовою їх дострокового повернення у будь який момент на запит фонду. Інвестиції та нарахування відсотків проводяться в базовій валюті – долар США (USD). Повернення інвестованих коштів та сплата відсотків (прибутки фонду) відбувається за рахунок коштів від продажу нерухомості по будівельних проектах, у які фонд інвестує.

З отриманих прибутків (відсотки від інвестицій) інвесторам щороку виплачуються дивіденди і покриваються витрати пов’язані із забезпеченням діяльності фонду. Приватним інвесторам непотрібно сплачувати жодних податків з доходів від інвестицій, оскільки за них всі податки сплачує фонд.

Фонд інвестує кошти у будівництво під заставу (іпотеку) вже збудованої та зданої в експлуатацію інвестиційної нерухомості, що виступає гарантією повернення таких інвестицій – офісні центри, торговельні центри та інша комерційна нерухомість. Ринкова вартість такої нерухомості на 30% перевищує обсяг інвестицій фонду. Якщо грошові кошти, котрі Фонд інвестував у будівництво, а також прибутки, з якихось причин не будуть повернуті із будівельних проєктів у повному обсязі, або навіть частково, то інвестиційна нерухомість, що виступає забезпеченням таких інвестицій, буде фондом продана, що забезпечить повернення кошті інвесторів разом із прибутками.

Механізм забезпечення активів фонду

 • Підбір об’єкта інвестиційної нерухомості для забезпечення активів фонду
 • Незалежна експертна оцінка ринкової вартості інвестиційної нерухомості
 • Розрахунок суми інвестицій до 70% від вартості інвестиційної нерухомості
 • Укладання договорів інвестування коштів у будівельні проєкти
 • Укладання нотаріальних договорів іпотеки інвестиційної нерухомості

Як стати інвестором

Інвесторами фонду можуть бути як приватні, так і юридичні особи. Інвестувати у фонд можна шляхом придбання інвестиційних сертифікатів blago.invest по договору купівлі цінних паперів. Підписання договору можливе у паперовій формі, або онлайн, за допомогою електронно цифрового підпису (ЕЦП). Кошти по договору перераховуються у безготівковій формі через банківські рахунки та мають бути підтвердженими документами про їх походження.

Для укладання договору купівлі цінних паперів фонду, приватні інвестори надають наступні документи:

 1. Копію паспорта та ідентифікаційного коду
 2. Довідку з реквізитами банківського рахунку інвестора
 3. Довідку із реквізитами рахунку в цінних паперах інвестора

Зазначені документи можна подати у паперовій, чи електронній формах, надіславши на електронну адресу фонду [email protected]

Як повернути інвестовані кошти

Термін інвестицій у фонд не встановлюється. Інвестор у будь який час може повернути свої кошти разом із прибутками. Для цього достатньо подати відповідну заявку. Повернення інвестицій проводиться через механізм зворотного викупу Фондом своїх цінних паперів у інвесторів. При цьому, строк повернення коштів не перевищує 15 робочих днів.

 1. Подати заявку про повернення інвестицій.
 2. Підписати договір про викуп фондом своїх цінних паперів.
 3. Переказати свої інвестиційні сертифікати на рахунок фонду.
 4. Отримати від фонду кошти на власний банківський рахунок.

Щоб інвестувати, подайте заявку

Час може працювати на вас або проти.

Не втрачайте його.

  Приєднуйтесь до
  blago.invest

  Наші контакти